Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych Bytom


Szukasz sprawdzonej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego lub ortopedycznego? Skorzystaj z usług Orto-Medic! Jesteśmy firmą działającą na Śląsku — zgłaszają się do nas mieszkańcy różnych miast. Jeśli interesuje Cię wynajem łóżek rehabilitacyjnych w Bytomiu, Dąbrowie Górniczej czy Katowicach, skontaktuj się z nami. Oferujemy dowóz wybranego modelu do domu na terenie województwa śląskiego, niezależnie od miasta, w którym mieszkasz.

Idealne rozwiązanie dla chorych przebywających w domu

wynajem łóżek rehabilitacyjnych Bytom Łóżka rehabilitacyjne zostały stworzone z myślą o chorych, którzy z powodów zdrowotnych zmuszeni są stale bądź przez długi czas przebywać w pozycji leżącej. W sporej ilości przypadków pacjenci mają problemy z samodzielnym wstaniem czy podniesieniem się do pozycji siedzącej. Oferowane w Orto-Medic modele łóżek ułatwią im to zadanie i dadzą odrobinę niezależności. Umożliwia to elektryczna regulacja oparcia pleców, ud oraz wysokości leża.

To nie wszystkie przydatne funkcje. Proponowane przez nas łóżka rehabilitacyjne mają funkcję anty-Trendelenburga, autokonturu segmentów oparcia pleców i ud z możliwością blokad poszczególnych pozycji. W celu zwiększenia bezpieczeństwa pacjenta model ma barierki zabezpieczające.

Inne cechy modelu:
  • Leże czterosegmentowe.
  • Regulacja wysokości leża od 40 cm do 80 cm.
  • Wszystkie funkcje łóżka sterowane elektrycznie przy pomocy pilota.
  • Stalowa konstrukcja malowana proszkowo.
  • Elementy drewniane w kolorze bukowym.
  • Drewniane lub metalowe obramowanie.

Orto-Medic - sprawdzona wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Orto-Medic to wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, w której klienci zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo. Pomagamy w doborze odpowiedniego łóżka, a nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje Ci, że wybór będzie dopasowany do Twojej sytuacji i oczekiwań.

Postaw na wynajem łóżek rehabilitacyjnych blisko Bytomia. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły naszej oferty.