Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych Gliwice


Orto-Medic to wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, w której znajdziesz wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnych cenach. Działamy na terenie całego Śląska, a nasza oferta dostosowana jest do mieszkańców całego województwa. Nieważne, czy interesuje Cię wynajem łóżek rehabilitacyjnych w Gliwicach, czy Dąbrowie Górniczej, w Orto-Medic gwarantujemy dowóz zamówienia pod wskazany adres.

Cechy łóżka rehabilitacyjnego, które możesz u nas wypożyczyć

wynajem łóżek rehabilitacyjnych Gliwice Łóżko rehabilitacyjne to niezbędne wyposażenie w domu każdej osoby, która ze względu na uraz, chorobę lub niepełnosprawność zmuszona jest do spędzania większości czasu w pozycji leżącej. To niewygodna sytuacja nie tylko dla pacjentów, którzy są ograniczeni ruchowo, ale też dla ich opiekunów. Aby odzyskać odrobinę niezależności, warto zainwestować w łóżka ortopedyczne. Doskonałym rozwiązaniem — które znajdziesz w Orto-Medic — są modele z elektryczną regulacją oparcia pleców, ud i wysokości leża. Dzięki nim chory samodzielnie może ustawić łóżko do pozycji siedzącej.

Łóżko rehabilitacyjne to korzyści nie tylko dla pacjentów, ale też rehabilitantów/opiekunów, którym łatwiej jest przebrać pacjenta lub go nakarmić. W obu przypadkach nie muszą samodzielnie podnosić chorego do pozycji siedzącej, wystarczy, że ten sam to zrobi, naciskając odpowiedni przycisk pilota.

Wróćmy do cech oferowanych przez nas modeli. Jakie jeszcze funkcje mają łóżka rehabilitacyjne, które możesz wynająć w Orto-Medic?

Bezpieczeństwo pacjentowi zapewniają blokady (można je uruchomić przy pomocy kluczyka) oraz zintegrowane barierki boczne. Estetyczny i schludny wygląd łóżko zawdzięcza stalowej konstrukcji malowanej proszkowo oraz drewnianym elementom w kolorze buka.

Orto-Medic - u nas warto wynająć łóżka rehabilitacyjne

Dlaczego Orto-Medic to dobry wybór, jeśli interesuje Cię wynajem łóżek rehabilitacyjnych w Gliwicach? Wiedza i wieloletnie doświadczenie to nasze największe atuty. Dzięki temu zawsze możesz liczyć na fachową poradę oraz pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania. Pracujący u nas specjaliści doskonale wiedzą, które łóżko rehabilitacyjne lepiej sprawdzi się przy urazach sportowych, a które przy rehabilitacji.