Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych Katowice


Orto-Medic to wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego, w której znajdziesz wysokiej jakości wyposażenie z opcją dostawy do domu. Działamy na terenie Śląska, oferujemy m.in. wynajem łóżek rehabilitacyjnych w Katowicach. Oczywiście, stolica województwa śląskiego to nie jedyne miasto, do którego gwarantujemy transport. Zachęcamy też do kontaktu mieszkańców Gliwic, Chorzowa czy Tarnowskich Gór.

Jakie modele łóżek rehabilitacyjnych możesz u nas wynająć? Dlaczego warto wybrać Orto-Medic? Tego dowiesz się, czytając dalszą część tekstu.

Łóżko rehabilitacyjne — wynajem modeli wysokiej jakości

wynajem łóżek rehabilitacyjnych Katowice W Orto-Medic znajdziesz łóżka rehabilitacyjne zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych oraz chorych, które zmuszone są stale bądź przez długi czas przebywać w pozycji leżącej. To niezwykle wygodne rozwiązanie zarówno dla pacjenta, jak i jego opiekuna. Oferowane przez nas modele mają elektryczną regulację oparcia pleców, ud oraz wysokości leża i funkcję anty-Trendelenburga z możliwością blokad poszczególnych pozycji. Dzięki temu pacjent zyskuje odrobinę niezależności i samodzielnie może ustawiać łóżko do pozycji siedzącej.

To też spore udogodnienie dla osoby opiekującej się chorym. Łóżka rehabilitacyjne ułatwiają pracę rehabilitanta/opiekuna, przy ich użyciu przebranie pacjenta jest o wiele prostszym zadaniem. Dzięki temu sprzętowi nie musi on codziennie dźwigać chorego — co jest szkodliwe zarówno dla zdrowia pacjenta, jak i samego opiekuna.

Proponowane przez nas łóżka mają metalowe elementy, które zostały pomalowane proszkowo. Z kolei elementy drewniane oraz akcesoria wykonane są w kolorze bukowym. Wszystkie dostępne u nas łóżka są bezpieczne i zostały m.in. wyposażone w dodatkowe barierki zabezpieczające, dzięki czemu pacjent nie spadnie z łóżka.

Szczególne cechy modelu:
  • Leże czterosegmentowe.
  • Funkcja autokonturu segmentów oparcia pleców i ud.
  • Wszystkie funkcje łóżka sterowane elektrycznie przy pomocy pilota.
  • Możliwość blokad poszczególnych pozycji leża przy pomocy kluczyka.
  • Zintegrowane barierki boczne.
  • Koła antystatyczne blokowane indywidualnie.

Orto-Medic - wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Dlaczego warto wybrać Orto-Medic, jeśli interesuje Cię wynajem łóżek rehabilitacyjnych w Katowicach? Nasza wypożyczalnia łóżek ortopedycznych to miejsce, w którym zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy doradzić Ci, które funkcje najlepiej sprawdzą się przy urazach sportowych, w rehabilitacji lub gdy szukamy łóżka dla osoby niepełnosprawnej.