Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych Piekary Śląskie


Interesuje Cię wynajem łóżek rehabilitacyjnych w Piekarach Śląskich? Orto-Medic to rozwiązanie, którego szukasz. Jesteśmy wypożyczalnią działającą na Śląsku, a dzięki możliwości dowozu pod wskazany adres zapewniamy wysokiej jakości usługi w całym województwie.

Jakie modele łóżek mamy dostępne w ofercie? Dlaczego warto postawić właśnie na nas? Tego dowiesz się z dalszej części tekstu.

Funkcjonalne i bezpieczne łóżka rehabilitacyjne

wynajem łóżek rehabilitacyjnych Piekary Śląskie Łóżka rehabilitacyjne to sprzęt, który powstał z myślą o osobach z przejściowymi problemami motorycznymi, po wypadkach lub osobach niepełnosprawnych. W większości przypadków te osoby zmuszone są stale przebywać w pozycji leżącej, a dodatkowo mają problem z samodzielnym wstawaniem czy podniesieniem się do pozycji siedzącej. Na szczęście, łóżka rehabilitacyjne mogą rozwiązać ten problem, jeśli wyposażone są w elektryczną regulację oparcia pleców, ud oraz wysokości leża. Takie modele znajdziesz w Oto-Medic.

To nie wszystkie zalety i praktyczne funkcje proponowanych przez nas łóżek rehabilitacyjnych. Mają one również funkcję anty-Trendelenburga, autokonturu segmentów oparcia pleców i ud z możliwością blokad poszczególnych pozycji. Aby zapewnić pacjentowi jeszcze większe bezpieczeństwo, nasze modele mogą być dodatkowo wyposażone w barierki zabezpieczające.

Sprawdzona wypożyczalnia nie tylko dla mieszkańców Piekar Śląskich

Dlaczego Orto-Medic to dobry wybór, jeśli interesuje nas wynajem łóżek rehabilitacyjnych w Piekarach Śląskich? Z kilku powodów. Po pierwsze, oferujemy transport sprzętu pod wskazany adres na terenie Śląska, dzięki czemu nie musisz martwić o dowóz.

Po drugie, mamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam zaoferować optymalne rozwiązanie do Twojej sytuacji. Trochę inne parametry musi mieć łóżko do rehabilitacji w przypadku urazu, a inne w przypadku osoby niepełnosprawnej.

Po trzecie, zawsze możesz liczyć na naszą fachową poradę. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz.