Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych Bytom


Orto-Medic to sprawdzony wybór, gdy interesuje Cię wynajem łóżek rehabilitacyjnych w Tarnowskich Górach. Jesteśmy wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego, działająca na terenie województwa śląskiego. Oprócz łóżek możesz u nas m.in. wynająć balkoniki, wózki inwalidzkie, schodołazy czy podnośniki pacjenta.

Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Jakie modele łóżek rehabilitacyjnych możesz u wynająć w Orto-Medic? Sprawdź odpowiedzi w dalszej części tekstu!

Łóżka ortopedyczne, które możesz u nas wypożyczyć

wynajem łóżek rehabilitacyjnych Tarnowskie Góry Łóżka rehabilitacyjne to mebel dedykowany niepełnosprawnym lub pacjentom, którzy ze względu na chorobę lub doznany uraz zmuszone są stale bądź przez określony czas przebywać w pozycji leżącej. Rozwiązanie ma wiele zalet zarówno dla chorego, jak i jego opiekuna lub rehabilitanta. Przede wszystkim model, dzięki elektrycznej regulacji oparcia pleców, ud oraz wysokości leża, umożliwia choremu samodzielnie podnosić się do pozycji siedzącej, dzięki czemu zyskuje on odrobinę niezależności.

Co warto podkreślić, to spore udogodnienie dla opiekuna lub rehabilitanta. Funkcja regulacji wysokości ułatwia im przebranie pacjenta lub wymianę pościeli bez konieczności jego dźwigania.

Oferowany przez nas model ma również funkcję anty-Trendelenburga oraz możliwość blokady poszczególnych pozycji. W celu zwiększenia bezpieczeństwa pacjenta łóżko wyposażone jest w dodatkowe barierki zabezpieczające.

Szczególne cechy modelu:
  • Regulacja wysokości leża od 40 cm do 80 cm.
  • Stalowa konstrukcja malowana proszkowo.
  • Elementy drewniane w kolorze bukowym.
  • Zintegrowane barierki boczne.
  • Koła antystatyczne blokowane indywidualnie.
  • Drewniane lub metalowe obramowanie.

Co wyróżnia naszą wypożyczalnię łóżek rehabilitacyjnych?

Największymi atutami Orto-Medic są wiedza oraz wieloletnie doświadczenie. Kontaktując się z nami, zawsze możesz liczyć na fachową poradę oraz pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania, niezależnie od tego, czy szukasz łóżka, które sprawdzi się przy rehabilitacji urazów sportowych, czy modelu do osoby niepełnosprawnej

Skontaktuj się z nami i postaw na wynajem łóżek rehabilitacyjnych blisko Tarnowskich Gór. Pamiętaj, że oferujemy dowóz sprzętu do domu.