Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych Bytom


Szukasz sprawdzonej wypożyczalni, oferującej wynajem łóżek rehabilitacyjnej w Zabrzu? W takim razie doskonale trafiłeś! Orto-Medic to działająca na Śląsku wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego, w której znajdziesz wysokiej jakości urządzenia zarówno dla osób niepełnosprawnych, jak i tych leczących urazy sportowe.

Klientom oferujemy dowóz pod wskazany adres, dlatego też mogą się do nas zgłaszać mieszkańcy Zabrza oraz innych miast z województwa śląskiego. Sprawdź, jakie cechy mają proponowane przez nas modele łóżek rehabilitacyjnych.

Maksymalny komfort dla pacjenta i jego opiekuna

wynajem łóżek rehabilitacyjnych Zabrze Łóżka rehabilitacyjne to niezwykle pomocne urządzenia zarówno dla chorego, jak i jego opiekuna, lub rehabilitanta. Powstały z myślą o osobach, które z powodu choroby/urazu zmuszone są do przebywania w pozycji leżącej przez cały dzień, lub jego znaczną większość. W momencie, w którym chory ma problemy z uniesieniem się do pozycji siedzącej, warto zainwestować w modele wyposażone w elektryczną regulację oparcia pleców, ud czy wysokości leża. Takie łóżka znajdziesz w Orto-Medic.

Jakie cechy mają proponowane przez nas łóżka rehabilitacyjne? Wyposażone są w funkcję anty-Trendelenburga z możliwością blokad poszczególnych pozycji. Posiadają też zintegrowane barierki boczne oraz koła antystatyczne blokowane indywidualnie.

Dodatkowo nasze modele mają drewniane lub metalowe obramowanie, elementy w kolorze bukowym oraz stalową konstrukcję malowaną proszkowo.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, którą warto wybrać

Jeśli interesuje Cię wynajem łóżek rehabilitacyjnych w Zabrzu, wybierz Orto-Medic. Dlaczego warto z nami współpracować? Na tle konkurencji wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie oraz spora wiedza. Dodatkowo pomagamy naszym klientom dobrać najlepsze rozwiązanie do ich sytuacji i potrzeb. W ten sposób masz pewność, że zamówisz łóżko rehabilitacyjne, które spełni Twoje oczekiwania.

Atutami Orto-Medic jest nie tylko fachowa pomoc oraz dowóz do klienta, ale też atrakcyjne ceny i elastyczność. Przekonaj się o tym samemu, kontaktując się z nami.