Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego

Wynajem łóżka ortopedycznego Gliwice


Własny sprzęt ortopedyczny to duży komfort, ale też wydatek, który nie jest na kieszeń każdego z nas. W szczególności nie warto decydować się na niego, jeśli rekonwalescencja nie potrwa za długo. W takim przypadku lepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do wypożyczalni sprzętu ortopedycznego, takiej jak Orto-Medic. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby, które interesuje wynajem łóżka ortopedycznego w Gliwicach.

Orto-Medic to nie tylko wynajem łóżek ortopedycznych w Gliwicach

wynajem łóżka ortopedycznego Gliwice Na wynajem łóżek ortopedycznych w Gliwicach decydują się najczęściej bliscy osób po udarach, z urazami sportowymi lub problemami motoryczno-ruchowymi, które wymagają stałej opieki w domu i są zmuszone do spędzania większości czasu w pozycji leżącej. W takich przypadkach warto też zainwestować w materace przeciwodleżynowe, które zmniejszają ryzyko powstawania odleżyn oraz poprawiają komfort pacjenta.

W ofercie wypożyczalni znajdziesz również sprzęt ortopedyczny przeznaczony do osób, które mają ograniczenia ruchowe. Możesz u nas zamówić:
  • balkoniki,
  • wózki inwalidzkie,
  • kule,
  • podnośniki pacjenta,
  • schodołazy.

Wiedza i fachowe doradztwo

Tym, co wyróżnia Orto-Medic na tle konkurencji, jest spora wiedza na temat sprzętu ortopedycznego oraz wieloletnie doświadczenie. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy doradzą Ci, jak wybrać odpowiedni sprzęt w zależności od rodzaju kontuzji czy urazu. Wpływ na to, które rozwiązanie będzie najlepsze, ma też waga i wzrost pacjenta.

To nie wszystkie nasze zalety. Orto-Medic, oprócz fachowego doradztwa, oferuje też atrakcyjne ceny oraz dowóz pod wskazany adres. Dzięki temu mogą się do nas zgłaszać klienci z całego Śląska, a nie tylko z Gliwic.