Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego

Wynajem łóżka ortopedycznego Katowice


Nowy sprzęt ortopedyczny, choć ma wiele zalet, nie jest rozwiązaniem, na które każdego z nas stać. W niektórych sytuacjach to wręcz nieopłacalna inwestycja, w szczególności, gdy rekonwalescencja nie będzie długo trwała. Wtedy korzystniejszym dla pacjenta wariantem jest wynajem sprzętu z wypożyczalni ortopedycznej, takiej jak Orto-Medic. Jesteśmy wypożyczalnią ze Śląska, dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkie osoby zainteresowane takimi usługami jak wynajem łóżka ortopedycznego w Katowicach.

Więcej niż wynajem łóżek ortopedycznych w Katowicach

wynajem łóżka ortopedycznego Katowice Wynajem łóżek ortopedycznych w Katowicach to opcja skierowana do osób, które leczą kontuzje, urazy sportowe, mają problemy motoryczno-ruchowe lub są niepełnosprawne, a jednocześnie ich stan wymagania od nich spędzania większości czasu w pozycji leżącej. To praktyczne rozwiązanie, dające im odrobinę niezależności i ułatwiające opiekunom/rehabilitantom opiekę nad nimi.

Choć jest to najpopularniejszy sprzęt z oferty Orto-Medic, to proponujemy klientom więcej przydatnych urządzeń, czyniącym życie pacjenta prostszym. Doskonałym przykładem są materace przeciwodleżynowe, w które warto zainwestować, gdy decydujesz się na wynajem łóżka ortopedycznego. Materac zmniejsza ryzyko powstania odleżyn, a dodatkowo poprawia komfort pacjenta.

Oferta Orto-Medic skierowana jest również do chorych ograniczonych ruchowo, którzy nie muszą spędzać całego dnia w pozycji leżącej. Poruszanie się im ułatwią dostępne u nas:
  • balkoniki,
  • wózki inwalidzkie,
  • kule,
  • schodołazy.
W naszej wypożyczalni zamówisz także podnośniki pacjenta oraz koncentratory tlenu.

Dlaczego Orto-Medic?

Orto-Medic to wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego od lat działająca na Śląsku. Mamy doświadczony zespół, który dzięki sporej wiedzy jest w stanie pomóc klientowi w wyborze optymalnego rozwiązania dla niego lub jego bliskich. Pomożemy Ci wybrać sprzęt, uwzględniając m.in. takie czynniki jak rodzaj kontuzji/urazu, wiek, wagę czy wzrost.

Oprócz tego oferujemy naszym klientom atrakcyjne ceny oraz dowóz zamówienia pod wskazany adres. Dlatego też Orto-Medic to dobra opcja nie tylko dla mieszkańców Katowic, ale też innych miast Śląska.