Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego

Wynajem łóżka ortopedycznego Tarnowskie Góry


Orto-Medic to profesjonalna wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego, w której zamówisz wysokiej jakości urządzenia. Proponujemy różne usługi, w tym wynajem łóżka ortopedycznego w Tarnowskich Górach, Chorzowie, Bytomiu czy Dąbrowie Górniczej. Szeroki zasięg działalności możliwy jest, dzięki usłudze dowozu zamówienia do klienta. Co u nas wypożyczysz? Przeczytaj dalszą część tekstu, by poznać odpowiedź na to pytanie.

Nie tylko wynajem łóżek ortopedycznych w Tarnowskich Górach

wynajem łóżka ortopedycznego Tarnowskie Góry Wynajem łóżek ortopedycznych w Tarnowskich Górach to najchętniej wybierana przez naszych klientów usługa. Skierowana jest do wszystkich osób, które leczą urazy sportowe, są niepełnosprawne lub borykają się z problemami motoryczno-ruchowymi. Jednocześnie ich stan zdrowia zmusza je do spędzania większości dnia w pozycji leżącej. Łóżka ortopedyczne z elektroniczną regulacją, jakie znajdziesz w Orto-Medic, dają chorym odrobinę niezależności oraz ułatwiają pracę osobom odpowiedzialnym za ich opiekę.

Jednak Orto-Medic to nie tylko wypożyczalnia łóżek ortopedycznych. Znajdziesz u nas też inne przydatne urządzenia i przedmioty. Jednym z nich jest materac przeciwodleżynowy, także przeznaczony dla osób zmuszonych do przebywania większości dnia w pozycji leżącej. Dzięki temu rozwiązaniu u pacjenta zmniejsza się ryzyko powstania odleżyn oraz poprawia się jego komfort.

Mamy również rozwiązania dla osób ograniczonych ruchowo, które chcą powrócić do pełnej sprawności lub np. z powodu wieku zmuszone są korzystania ze sprzętu, ułatwiającego im przemieszczanie się z punktu A do B. Wymienić tutaj można:
  • balkoniki.
  • wózki inwalidzkie.
  • kule.
  • schodołazy.
Znajdziesz też u nas podnośniki pacjenta oraz koncentratory tlenu.

Współpracuj z Orto-Medic!

Jest wiele powodów, dla których warto z nami współpracować. Przede wszystkim jesteśmy wypożyczalnią sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego, która od wielu lat działa na Śląsku. Pracuje u nas doświadczony zespół, mający sporą wiedzą. Dlatego też możemy naszym klientom zapewnić pomoc w dobraniu najlepszego sprzętu. Wybór uzależniony jest między innymi od rodzaju kontuzji/urazu, wieku, wzrostu lub wagi pacjenta.

Orto-Medic to również atrakcyjne ceny oraz możliwość dowozu zamówienia do domu, dzięki czemu nasza oferta jest dostosowana zarówno do mieszkańców Tarnowskich Gór, jak i klientów z innych miast Śląska.