Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych Chorzów


Orto-Medic to wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego działająca na Śląsku. Proponujemy szereg usług, w tym wynajem łóżek rehabilitacyjnych w Chorzowie z dowozem pod wskazany adres. To niezwykle komfortowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają łóżek rehabilitacyjnych na kilka tygodni lub miesięcy.

Spore ułatwienie dla chorego i opiekuna

wynajem łóżek rehabilitacyjnych Chorzów Z łóżek rehabilitacyjnych korzystają osoby z przejściowymi problemami motorycznymi, po wypadkach czy osoby niepełnosprawne, potrzebujących rozwiązania umożliwiającego im łatwą zmianę pozycji, ułożenie się w łóżku, a nawet wstawanie.

Jednak to nie wszystkie zalety tego łóżek rehabilitacyjnych. Możliwość zmienienia pozycji zmniejsza ryzyko powstawania odleżyn (materac przeciwodleżynowy dodatkowo pomoże uniknąć tej przykrej konsekwencji), a regulacja wysokości daje pacjentowi odrobinę niezależności.

Łóżka rehabilitacyjne ułatwiają też pracę opiekunom i rehabilitantom. Dzięki temu sprzętowi w łatwiej mogą oni przebrać pacjenta, a w momencie, w którym chcą pomóc mu w jedzeniu, nie muszą go dźwigać, by podnieść go do pozycji leżącej.

Łóżka rehabilitacyjne w Orto-Medic

Dostępne w naszej ofercie modele mają funkcję anty-Trendelenburga i elektryczną regulację oparcia pleców, ud oraz wysokości leża. Wśród cech modelu warto wymienić też możliwość blokady poszczególnych pozycji leża przy użyciu kluczyka oraz zintegrowane barierki boczne.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych dla mieszkańców Chorzowa i nie tylko

Jeśli interesuje Cię wynajem łóżek rehabilitacyjnych w Chorzowie, to na pewno zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać Orto-Medic. Wyróżnia nas wiedza oraz wieloletnie doświadczenie, które jest w szczególności istotne przy doborze odpowiedniego modelu. Powody konieczności skorzystania ze sprzętu ortopedycznego są różne, dlatego też nie w każdym przypadku sprawdzi się to samo rozwiązanie. Z naszą pomocą wybierzesz model dostosowany do Twoich potrzeb.

Masz jakiekolwiek pytania? Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.